/ درباره ما | وان و جکوزی
  • تهران، شهرک صنعتی صفادشت، بلوار خرداد بین تقاطع پنجم و ششم پلاک ۲۲۸
  • 88211844_021

درباره ما

وان و جکوزی لادر

وان و جکوزی لادر

لادر یک تولید کننده منحصر به فرد ایرانی است که به ساخت و تولیدسیستم های لوکس حمام ,دوردوش ,زیر دوش ,انواع وان و جکوزی در پوشش گارانتی استثنایی خود به مشتریانش آرامش خاطر هدیه داده و خواهد داد.
محصولات ما امروز در سراسر کشور در دسترس شما عزیزان بوده و با ایجاد بیشترین تنوع طرح و با کیفیت ترین گرید تولید توانسته است سهم بازار خود را روز به روز افزایش داده و نظر شما مصرف کنندگان گرامی را جلب کند. با توجه به وضعیت اقتصادی کشور برآن شدیم تا با بی نیازی از واردات نسبت به ساخت و تولید محصولاتی صد در صد ایرانی با تکنولوژی جهانی اقدام کنیم.
لادر سعی دارد صفت عالی بودن را برای محصولات خود یدک بکشد چرا که مهندسین و طراحان حرفه ای این مجموعه با درایت و خلاقیت با مطالعه بسیار پیرامون سلیقه های ایرانی پسند ,هماهنگی با معماری روز ایران و اروپا اقدام به تولید محصولات فوق العاده و کم نظیر نموده اند.
لادر ضمن چشم دوختن به بازارهای جهانی مهمترین هدف پیش روی خود را تولید محصولی درخور ایران و ایرانی می داند تا آرامش را میهمان همیشگی مشتریان عزیزش نماید.
این شرکت متخصص ترین تولید کننده در زمینه تولید انواع وان , جکوزی های آپشنال و تجهیزات حمام در ایران می باشد.
لادر با بالاترین سطح کیفیت و بهترین قطعات , متریال مصرفی و خصوصا تکنولوژی روز صنعت اروپا با قدرتی هرچه بیشتر به مسیر موفقیت خود ادامه داده و با ایجاد تنوع در سایز و طرح های محصولات تولیدی به جلب رضایت مصرف کننده چشم می دوزد.

چشم انداز لادر:

مدیریت مجموعه لادر با جوانگرایی وبهره گیری از نیروی انسانی جوان و خلاق قصد دارد تا با رویکردی جدید و نوآورانه قدرم در بازار کشور های همسایه و حتی برخی کشور های دیگر گذاشته و با حضور در نمایشگاههای کشور های مختلف اقدام به افزایش سهم بازار در فروش انواع وان و جکوزی نماید. مشتری مداری بدون در نظر گرفتن مرز ها شعار همیشگی لادر است تا مصرف کننده عزیز با آرامشی مثال زدنی اقدام به استفاده و کسب آرامش از محصولات وان و جکوزی لادر نماید.
از اینکه همراه لادر هستید به خود می بالیم و افتخار می کنیم همیشه میزبان آرامش و لحظه های خوش شما باشیم.