• تهران، شهرک صنعتی صفادشت، بلوار خرداد بین تقاطع پنجم و ششم پلاک ۲۲۸
  • ۰۲۱۶۵۴۲۹۸۰۰

آماده کردن جکوزی برای تابستان

آماده کردن جکوزی برای تابستان

برای کسانی که جکوزی خود را در حیاط خانه نصب می کنند مهم است که بعد فصل زمستان چگونه آن را برای استفاده در بهار و تابستان آماده کنند. در فصل زمستان خیلی از افراد از جکوزی خود در حیاط استفاده نمی کنند و در فصل بهار و تابستان برای استفاده مجدد به مشکل بر می خورند.

در اینجا چند نکته در خصوص استفاده از جکوزی در فصل تابستان را برای شما توضیح می دهیم.

شستن کثیفی و دوده

بعد مدتی که از جکوزی استفاده نمی کنید ممکن است سطح آن با دوده سیاه شده باشد یکی از موثرترین راه‌ ها برای تمیز کردن این سطوح استفاده از یک واشر فشار با مواد شوینده مناسب است. دقت کنید که مسیر را دنبال کنید تا به سطوحی مانند تخته‌های کف چوبی آسیب وارد نکنید، به سادگی ظاهر خارجی را با شلنگ باغ و ضمیمه نازل اسپری کرده و یا آن را با یک پارچه و آب صابون ملایم تمیز کنید.

جکوزی را در محلی قرار دهید که منظره زیبایی پیش روی شما باشد این کار در ایجاد حس آرامش بیشتر برای شما تاثیر زیادی دارد.

بگذارید نور وجود داشته باشد. برخی از بهترین اوقات اغلب بعد از غروب خورشید اتفاق می‌افتد، که به همین دلیل است که شما می‌خواهید این کار را “هایلایت” کنید. از چراغ‌های مسیر و چراغ‌های خوب در امتداد مسیر حیاط به جکوزی استفاده کنید. حفره‌های آتش و شومینه در فضای باز روشنایی را تامین می‌کنند و محیط خوبی را نیز به آن اضافه می‌کنند.

بهترین راه برای لذت بردن از حیاط پشتی این است که امکانات رفاهی عالی برای استراحت و ایجاد حس آرامش، مانند یک جکوزی فراهم کنید. در این فصل به دلیل تابش مستقیم آفتاب ممکن است شما اذیت شوید برای جلوگیری از این کار می توانید از آفتاب گیر استفاده نمایید. اگر بتوانید از سایه یک درخت استفاده نمایید حس بهتری را به شما انتقال می دهد.

برای اینکه در این مورد موارد بهتری را یاد بگیرید می توانید با کارشناسان ما در تماس باشید تا آن ها با راهنمایی بهتر مکان جکوزی شما را در فصل تابستان مهیا نمایند.

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.