• تهران، شهرک صنعتی صفادشت، بلوار خرداد بین تقاطع پنجم و ششم پلاک ۲۲۸
  • 88211844_021

استفاده از جکوزی در داخل یا بیرون از خانه

استفاده از جکوزی در داخل یا بیرون از خانه

انتخاب محل قرار دادن یک جکوزی در خانه، بخش مهمی از برنامه‌ریزی شما برای استفاده بهینه تر از آن است. اول، شما می‌خواهید تصمیم بگیرید که آیا می‌خواهید یک جکوزی ثابت و یا قابل‌ حمل داشته باشید.
مزایای زیادی برای هر کدام از جمله تطبیق پذیری در محل وجود دارد. این به خصوص در هنگام انتخاب یک جکوزی قابل ‌حمل، صادق است. در اینجا چند نکته وجود دارد که هنگام تصمیم‌گیری در مورد اینکه آیا می‌خواهید یک جکوزی در فضای باز و یا در خانه داشته باشید، در نظر بگیرید.

توضیحات

جکوزی قابل حمل را می‌توانید در داخل یا بیرون از منزل قرار دهید. شما می‌توانید یک وان آب‌گرم در فضای  باز در حیاط خود نصب کنید. بسته به چیدمان خود، ممکن است شما حتی آن را بر روی ایوان و یا بالکن بسازید، اگر یک پایه مناسب برای حمایت از آن داشته باشید. اما برای ایجاد یک محیط استراحت در اطراف جکوزی، احتمالات بی‌پایان هستند.

فضا مهم‌ترین چیز برای فکر کردن در مورد قبل از قرار دادن جکوزی در داخل خانه است. هنگام نصب در داخل خانه، باید اطمینان حاصل کنید که جکوزی شما چه میزان فضا را اشغال می کند و در کجای منزل بهترین مکان برای آن است. اگر حمام شما فضای بزرگی دارد می توانید از آنجا استفاده نمایید در غیر اینصورت مجبوری از اتاق ها استفاده نمایید.

جکوزی شما به یک ناحیه با تهویه خوب نیاز دارد. این معمولا کم‌تر از یک نگرانی در خارج از منزل است – تا زمانی که جکوزی شما در یک مکان هوای آزاد قرار می‌گیرد، هوای تازه از تهویه مراقبت خواهد کرد. اما اگر وان آب‌گرم را در داخل خانه قرار دهید، نصب تهویه مناسب باید به گونه‌ای باشد که هوای گرم و مرطوب را به گردش درآورد.

چه بخواهید جکوزی خود را در داخل خانه قرار دهید یا در فضای باز هم ممکن است به اولویت شخصی شما برسد. مهم نیست کجا می‌خواهید آب‌گرم داشته باشید، همیشه مطمئن شوید که یک پوشش خوب و تعمیر و نگهداری خوبی داشته باشید.

سخن آخر

در پایان، تصمیم‌گیری در مورد این که آیا می‌خواهید یک جکوزی داخلی و یا یک جکوزی در فضای باز داشته باشید، ممکن است به ترجیح شخصی ساده برسد. شما می‌توانید در این مورد با کارشناسان ما در تماس باشید و مشاوره لازم ار در این خصوص دریافت نمایید.

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.