/ استفاده صحیح از وان و جکوزی | وان و جکوزی | وان و جکوزی لادر
  • تهران، شهرک صنعتی صفادشت، بلوار خرداد بین تقاطع پنجم و ششم پلاک ۲۲۸
  • 88211844_021

استفاده صحیح از وان و جکوزی

استفاده صحیح از وان و جکوزی

برای استفاده کردن بهینه از جکوزی می بایست به طرز صحیح و اصولی از آن استفاده شود. فرض کنید شما خسته از کار به خانه برگشته اید و احتیاج به ایجاد آرامش دارید اما جکوزی شما متاسفانه قابل استفاده نمی باشد. اگر می خواهید که هیچگاه با این مشکل مواجه نشوید باید بصورت صحیحی از جکوزی خود استفاده نمایید.

با تعمیر و نگهداری خوب شروع کنید

تعمیر و نگهداری یک جکوزی قبل از این که شما وارد آن شوید، شروع می‌شود. قبل از استفاده از وان آب‌گرم برای اولین بار، کتابچه راهنما را کاملا بخوانید و تمام دستورالعمل را دنبال کنید. همچنین مطمئن شوید که دستورالعمل‌های درست برای تخلیه و پر کردن مجدد را دنبال می‌کنید. به عنوان بخشی از تعمیر و نگهداری شما، مهم است که اطمینان حاصل کنید که همه مولفه‌ ها به طور مرتب کار می‌کنند و فیلترها را به طور مرتب تعویض می‌کنند. این بهترین راه برای کسب اطمینان از گرم شدن آب‌گرم است. اگر وان آب‌گرم در حال گرم کردن نیست، برای حل این مسائل، لوله‌های مسدود، شیرهای بسته، درپوش‌های فاضلاب مسدود شده، یا ترموستات معیوب را چک کنید.

مبارزه با آب و هوا

اگر هوای بیرون سرد است، آب در جکوزی شما می‌تواند به سرعت خنک شود. هنگامی که هوای محیط زیر صفر است، آب خود را در دمای ثابت نگه دارید، بنابراین دمای جکوزی شما خیلی پایین نمی‌رود. به خاطر داشته باشید که اکثر جکوزی ها به میزان ۳ تا ۶ درجه در ساعت افزایش پیدا می‌کنند، بنابراین شروع از دمای پایه بالاتر به طور قابل‌توجهی زمان انتظار برای لذت بردن از وان داغ را کاهش خواهد داد.

انتخاب جکوزی مناسب

یک راه دیگر برای داشتن اثر مثبت در دمای آب، انتخاب یک وان و جکوزی با کیفیت است. این کار نه تنها حفظ گرما را بهبود خواهد بخشید، بلکه در مقایسه با وان آب‌گرم غیر عایق، هزینه بیشتری را نیز به اثبات خواهد رساند. اگر در آب و هوای سرد هستید،گرمای آب‌گرم شما را حفظ می‌کند و به طور قابل‌توجهی هزینه‌های انرژی را کاهش می‌دهد.
موقعیت برتر ذهن خود را حفظ کنید
هنگام کمک به اشعه‌های خورشید، آب به سرعت تبخیر می شود، بنابراین وان آب‌گرم شما قرار است از بهترین منبع انرژی طبیعت استفاده کند. یک نوردهی جنوبی معمولا بهترین شرط شما است. همچنین تبرید بادی بر روی دمای آب تاثیر دارد، بنابراین با قرار دادن وان داغ خود بر روی این اثر کاهش می‌یابد به طوری که منزل شما به عنوان پناه‌گاه در برابر باد یا با نصب یک حصار برای عمل به عنوان یک مانع عمل می‌کند.

استفاده از کاور

یکی از بهترین روش‌ها برای نگه داشتن گرما در داخل وان آب‌گرم با یک پوشش آب‌گرم مناسب است. استفاده از یک پوشش با کیفیت تنها از دیدگاه ایمنی و نگهداری مهم نیست، اما همچنین مانع از پراکنده شدن گرما در هوا می‌شود. پوشش شکاف‌ها، حفره‌ها، و عیوب دیگر را بررسی کنید .
استفاده از این روش های پیشگیرانه می تواند تا حدودی به شما کمک کند که از وان و جکوزی خود به بهترین نحو استفاده نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *