• تهران، شهرک صنعتی صفادشت، بلوار خرداد بین تقاطع پنجم و ششم پلاک ۲۲۸
  • ۰۲۱۶۵۴۲۹۸۰۰

سالم نگه داشتن بدن با استفاده از وان و جکوزی

سالم نگه داشتن بدن با استفاده از وان و جکوزی

استفاده از آب گرم برای درمان بیماری های بدن قرن‌ها است که به یونان باستان، ژاپن، هند و رم برمی گردد. فواید آن هم سلامت جسمی و هم رفاه ذهنی را افزایش می‌دهد و به اشکال مختلفی رخ می‌دهد.

زمانی که از ورم مفاصل و یا ناخوشی‌های مختلف دچار درد شدید، درمان آب می‌تواند باعث تسکین و تسکین شود. آب‌گرم، به خصوص وقتی همراه با ماساژ همراه می‌شود، می‌تواند به کاهش تنش ماهیچه و تسکین درد مفاصل و تسکین درد کمک کند. اساتفاده از جکوزی به خاطر وجود جت های آب در آن باعث می شود که همان حس ماساژ به شما منتقل گردد.

روش‌های درمانی توسط آب

یک شیوه ضروری اما اغلب فراموش‌شده یک شیوه زندگی فعال زمان صرف زمان برای بهبودی است. لازم نیست صبر کنید تا درد یا خستگی را با استفاده از روش درمانی شروع کنید؛ زمان می‌برد تا ماهیچه‌های صورت خود را تسکین دهید این عمل نقش مهمی در اجتناب از خستگی ماهیچه بازی کند. داغ کردن آب گردش خون را تحریک می‌کند و فشار خون را در تمام مدتی که بدن شما را رها می‌کند بهبود می‌بخشد. همچنین می‌توانید توسط ورزش خود را برای غلبه بر سرما خوردگی آماده نمایید که سوخت و ساز بدن شما را تحریک کند و سیستم ایمنی شما را تقویت کند و قبل از این که ضربه بزند، از ناراحتی اجتناب کند.

فعالیت بدنی خود را به آب ببرید

اگر شما برای مدتی طولانی در یک زندگی فعال زندگی کرده‌اید و به یک یکنواختی کامل و فقط می‌خواهید یک چیز جدید را امتحان کنید، ورزش خود را به آب و جکوزی ببرید، ممکن است تمرینات ایروبیک ساده در آب متحرک می‌تواند به ایجاد تعادل و مقاومت کمک کند. می‌توانید با امتحان کردن برخی از حرکات آن در آب در حال حرکت، از روش درمانی آب نیز استفاده کنید. یا، روزهایی که انرژی شما پایین است و بدن شما خسته است، حرکات ساده مانند راه رفتن آب می‌تواند به شما کمک کند تا مفاصل و ماهیچه خود را برای کار بعدی خود به خاطر شناوری آب بازیابی کنید.

مهم‌ترین بخش یک شیوه زندگی سالم، حفظ حالت متعادل ذهن است. پیدا کردن راه ‌هایی برای به حداقل رساندن استرس می‌تواند به شما کمک کند کیفیت زندگی خود را بهبود بخشید و به یک سبک زندگی سالم دست یابید. قرار گرفتن ۵ تا ۱۰ دقیقه در جکوزی در روز می‌تواند به شما کمک کند استرس خود را حفظ کرده و اندورفین را در بدن خود رها کنید تا به حالت شاد و سالم تری برسید.

 

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.