• تهران، شهرک صنعتی صفادشت، بلوار خرداد بین تقاطع پنجم و ششم پلاک ۲۲۸
  • 88211844_021

وان های چدنی در مقابل وان های فایبرگلاس

وان های چدنی در مقابل وان های فایبرگلاس

فایبر گلاس و وان های چدنی به طریقی از هر دو طرف طیف وسیعی از سلیقه ها را برای وان حمام در بر میگیرند
فایبر گلاس (و دیگر واحدهای پلاستیکی) مدرن، قابل قالب بندی، همه کاره و سبک وزن هستند. چدن مخالف است: سنتی، کلاسیک و سنگین به عنوان یک کامیون کمپرسی.

چطور ساخته شده اند

وان حمام فایبرگلاس به عنوان شکل فایبرگلاس شکل گرفته که با یک لایه اکریلیک پوشش داده می شود، نامیده می شود.
ژل پوشش رنگ و پوشش محافظ را فراهم می کند. با ضخامت کلی حدود ۱/۴ اینچ، مواد جامد فایبرگلاس مواد نسبتا شکننده است که همچنین وزن آن را توضیح می دهد.

وان حمام چدن دارای پایه آهن (ریخته گری) است که حدود ۳/۸ اینچ ضخیم است. سپس داخل آن با سه لایه از مینای پشمی درجه بالا که در حدود ۹۰۰ درجه سانتیگراد است، برای پوشش سخت سنگی با پوشش شفاف، پوشش داده شده است.
بیرونی حمام با چندین لایه پرایمر و رنگ رنگ شده است تا مطابقت با ظاهر داخلی داشته باشد. اگر تا به حال استفاده از کابین لوکراسید کوره ریخته گری کوره یا کوره هلندی داشته باشید، شما احساس می کنید که از چدن ساخته شده است.

جالب توجه است که واگن های چدنی می توانند به طور شگفت انگیزی از کارآیی منابع بهره ببرند، با ظرفیت های جدید که حاوی ۸۰ درصد مواد بازیافتی است. و اگر شما یک وان فولادی خوب و مجلسی با کیفیت عالی پیدا کنید، آن ۱۰۰ درصد بازیافت می شود.

حمایت از وان های چدنی

وزن مهم است، اما در اغلب موارد این یک معامله نیست. ساختار کف در یک خانه به خوبی ساخته شده معمولا می تواند وزن یک وان چدن را کنترل کند. اما اگر شما فکر می کنید که قاب کف شما ممکن است که وزن وان را تحمل نکند، شاید کف پوش های نرم که در مقابل تحمل وزن بسیار مقاوم هستند به شما کمک کنند یا میتوانید قبل از خرید این وان ها با کارشناس های ساختمان صحبت کنید

 

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.