/ چند فایده ی دوش آب گرم | وان و جکوزی| وان و جکوزی |۰۲۱۶۵۴۲۹۸۰۰
  • تهران، شهرک صنعتی صفادشت، بلوار خرداد بین تقاطع پنجم و ششم پلاک ۲۲۸
  • 88211844_021

چند فایده ی دوش آب گرم

چند فایده ی دوش آب گرم

دوش آب‌گرم نه تنها احساس خوبی برای شما دارد بلکه می‌تواند برای سلامتی شما نیز مفید باشد. این بدان معنا نیست که زیاد در آنجا بمانید چون می‌تواند پوست شما را خشک کند.  اما پنج تا ۱۰ دقیقه تحت آب داغ می‌تواند برای بدن، ماهیچه‌ها، مفاصل و حالت کلی شما شگفتی ایجاد کند. دوش آب گرم می بایست در دمای ۹۶ تا ۱۰۵ درجه فارنهایت داغ باشد.

گردش خون را بهبود می بخشد

آب داغ می‌تواند درد عضلانی و مفاصل همراه با ورم ماهیچه را درمان کند. گرما گردش خون و جریان خون را تحریک می‌کند. اما ممکن است درد را برای همیشه درمان نکند، ۵ دقیقه تحت آب داغ می‌تواند به طور قابل‌توجهی درد را تسکین دهد، التیام ببخشد و التهاب را کاهش دهد. این راه درمان راحت‌تر از ماساژ و طبیعی‌تر از درمان پزشکی است.

 

مرطوب کردن پوست

آب داغ و بخار منافذ پوست شما را باز می‌کنند و تمیز کردن و آزاد کردن ناخالصی‌ها را آسان‌تر می‌کنند. پس از آن با آب سرد منافذ را ببندید و باعث می‌شود که پوست شما احساس طراوت کند.

گرم شدن

دوش آب‌گرم راهی موثر برای گرم کردن قبل از ورزش صبح است. وقتی که صبح از خواب بیدار شدید، ماهیچه‌ها می‌توانند سفت شوند. مهم است که قبل از ورزش کاملا گرم و آزاد باشید، و یک دوش آب‌گرم می‌تواند خون را جاری، ماهیچه‌ها را گرم کرده و آن‌ها را برای ورزش آماده کند.

تسکین درد شدید

علاوه بر ماساژ، دوش آب‌گرم بهترین چیز برای گردن خشک یا درد شانه است. اجازه دهید آب داغ در این منطقه برای مدت ۱۰ دقیقه، ماهیچه‌ها را آرام کند. انجام دادن این عمل باعث میشود که اگر گردن شما گرفته باشد یا درد شانه داشته باشید ، به شل شدن ماهیچه ها کمک کند.

تسکین میگرن

بخار منتشر شده از دوش آب‌گرم می‌تواند خلط را شل کند و مخاط را رها کند که می‌تواند موجب سرفه یا گلو درد شود. افزودن روغن اکالیپتوس به پوست شما بخار را موثرتر می‌کند و می‌تواند به شما کمک کند راحت‌تر نفس بکشید.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ی قیمت محصولات با شماره تماس های وان و جکوزی لادر تماس حاصل فرمایید

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.