جکوزی, تعمیر جکوزی, جکوزی 4 نفره, جکوزی 6 نفره, جکوزی ارزان, جکوزی اصفهان, جکوزی با‌ کیفیت, جکوزی دو نفره, جکوزی سه نفره, جکوزی فضای باز, جکوزی کرج, خرید تجهیزات جکوزی, شرکت تولید جکوزی, لادر جکوزی, نصب جکوزی, نگهداری جکوزی, وان جکوزی

تعمیر جکوزی

تعمیرات-وان-جکوزی

امروزه به دلیل فواید درمانی که وان جکوزی به خود اختصاص داده اند, استفاده از آنان در بیشتر خانه ها رایج شده است. همان طور که می دانید در طی استفاده مکرر از این محصولات ممکن است نیاز به تعمیر جکوزی باشد. با  لادر تا آخر این مقاله همراه باشید.

شماره تماس کارشناسان فروش لادر : 09108108121

چگونگی تعمیر جکوزی

هر نوع سیستمی که با برق و آب سر و کار داشته باشد ممکن است تا در طی زمان خراب شود و همچنین نیاز به نگهداری و گاها تعمیر دارد. برای تعمیر جکوزی ابتدا باید نوع آن را تشخیص دهیم برای مثال: وان و جکوزي دو نفره, وان و جکوزی خانگی که خود آن نیز دارای تنوع گسترده ای است.

تعمیر-جکوزی

تعمیرات تخصصی جکوزی

 

برای تشخیص عیب و ایراد جکوزی در هنگام نصب جکوزی مهم است که بدانیم وان و جکوزی چگونه عمل می کنند و همچنین از چه نوع قطعاتی استفاده می کنند.

گاهی ممکن است در حمل و نقل یا هنگام نصب اجزا،  وان جکوزی صدمه ببیند. آن هنگام نیاز به تعمیر جکوزی خواهد بود. با استفاده از وسایل ضد آب مثل پلی استر می توان تراشه ها و یا ترک های سطح وان را پر کرد. در آخر منطقه تعمیر شده با لعاب طوری پوشش داده خواهد شد که دیده نشود.

ترک ها در اثر محکم قدم گذاشتن و پریدن در وان و یا پرتاب جسمی درون وان جکوزی اتافاق می افتد که به مرور ترک ها بزرگ تر هم می شوند. در این مرحله سریعا باید برای تعمیر جکوزی اقدام کرد.

برای رفع ترک ایجاد شده اول باید با دریل سوراخی در وسط ترک ایجاد کنید دقت کنید سوراخ بیشتر از 9 سانتی متر نشود. عایق فوم مناسبی برای پر کردن ترک و سوراخ انتخاب کنید، يک لوله كوچک بر روی اسپری خود نصب كنيد تا به راحتی بتوانيد سوراخی كه با استفاده از دريل به وجود آورده ايد را با استفاده از عايق فوم پر كنيد.

از یک درزگیر یا چسب اپوکسی برای پوشاندن ترک وان استفاده کنید و آن را مالش دهید تا کار بدرستی انجام شود. می توان با یک کاغذ سمباده برروی ترک سنباده کشید تا به صورت صاف و صیقلی در بیاید.

در نهایت با استفاده از یک اسپری همرنگ وان جکوزی آن را تمیز کرده تا مراحل تعمیر جکوزی بدرستی تمام شود.

عیب یابی قبل از تعمیر جکوزی

جکوزی ها یک تکه بسیار حساس از تکنولوژی هستند، اگر آن ها با دقت نگهداری نشوند، اغلب آن ها دچار معایبی می شوند و اغلب شما را با هزینه های تعمیر جکوزی رو به رو می کنند.

برای پیدا کردن عیب ها باید با چگونگی عملکرد وان جکوزی آشنا باشیم. اگر پمپ و یا موتور جکوزی روشن نشود، آب داخل جکوزی نمی چرخد که ممکن است برق پمپ مشکل داشته باشد و یا سیستم داخلی پمپ دچار مشکل شده باشد و در آخر ممکن است پمپ سوخته باشد.

ابتدا برق اصلی را چک کنید سپس کابل ورودی برق به موتور و دوشاخه برق را چک کنید. اگر مشکل خود پمپ باشد ممکن است خازن پمپ سوخته باشد و یا سیم پیچ راه انداز ایراد داشته باشد. اگر پمپ سوخته باشد باید تعویض شود چون اغلب هزینه تعمیر پمپ جکوزی از خرید یک پمپ جدید بیشتر است.

 

رفع نشتی آب در تعمیر جکوزی

اگر بدنه وان ایراد داشته باشد از داخل وان هم قابل مشاهده است. با یک نگاه کلی می توان متوجه شد که آب از کجا نشت می کند، گاهی آب بندی شیر یا اتصالات شیلنگ ایراد دارد که با چسب های PVC آب بندی می شود.

اگر نشتی آب از قسمت دستگیره ها یا آبشار بود هم می توانید با چسب سیلیکونی این قسمت را دوباره آب بندی کنید.

رفع-نشتی-آب-قبل-از-تعمیر-جکوزی

رفع نشتی آب در جکوزی

مرحله اول : تشخيص ترک وان جكوزی

تركها بر روي وان جكوزی عموما در اثر پريدن و يا محكم قدم گزاشتن و يا انداختن جسمی درون وان جكوزی اتفاق می افتد كه با مرور زمان اين ترک كوچک بسيار بزرگتر می شود . باعث جمع شدن هوا در اين نقطه ميشود كه باعث بد كار كردن و به نوعی دلچسب نبودن وان جكوزی شما ميشود.
كه در اين مرحله اگر وان جكوزی شما دارای اين مشكل می باشد به هيچ وجه آن را به بعدها موكول نكنيد و سريعا نسبت به تعمیر جکوزی اقدام كنيد.

مرحله دوم : سوراخ كردن وان جكوزی با استفاده از دريل

برای اينكه از زير بتوانيد به ترک بوجود آمده در كف وان جكوزی كه در بالا كاملا اين نوع ترک با تصوير آن توضيح داده شد بايد با استفاده از دريل يک سوراخ در وسط ترک موجود بوجود بياوريم، كاملا مراقب باشيد سوراخی كه با استفاده از دريل در كف وان جكوزی ايجاد ميكنيد بيشتر از ٩ سانتيمتر نباشد، دقيقا مانند تصوير زير اين كار را انجام دهيد تا به درستی انجام شود.

 

مرحله سوم : پر كردن ترک وان جكوزی

برای پر كردن ترک وان جكوزی و سوراخی كه در آن بوجود آورده ايم بايد متناسب با مقدار ترک و سوراخی كه بوجود آورده ايم عايق فوم مناسبی را برای پر كردن ترک و سوراخ انتخاب كنيم تا بهترين نتيجه را از آن بگيريم.

توصيه می كنيم قبل از اينكه با استفاده از عايق فوم به پر كردن ترک وان جكوزی بپردازيد ابتدا بر روی چوب ترک دار چندين با تمرين كنيد تا كار كردن با عايق فوم را ياد بگيريد.

برای اينكه بتوانيد بسيار تميز و بدون بوجود آمدن كثيف كاری يک لوله كوچک مانند تصوير بر روی اسپری خود نصب كنيد تا به راحتی بتوانيد سوراخی كه با استفاده از دريل بوجود آورده ايد را با استفاده از عايق فوم پر كنيد.
بعضی از عايق فوم‌هايی كه استفاده ميكنيد ممكن است تا دو سه دقيقه فوم به بيرون از سوراخ و يا ترک وان جكوزی بيايد.

مرحله چهارم : آب بندی ترک و سوراخ پر شده وان جكوزی

با استفاده از يک درزگير اپوكسی به آب بندی و تميز كردن ترک و سوراخ موجود در كف وان جكوزی می پردازيم، در نهايت  بايد با استفاده از يک درزگير و يا چسب اپوكسی كاملا بر روی سوراخ و ترک وان جكوزی را بپوشانيم و كمی مالش دهيم تا كار به درستی انجام شود.

 

مرحله پنجم : سنباده زدن در تعمیر جکوزی

با استفاده از كاغذ سنباده بر روی ترک وان جكوزی كه بر روی آن چسب قرار داديم آنقدر سنباده را ميكشيم تا كاملا چسب موجود بر روی ترک وان جكوزی به صورت صيغلی و صاف در بيايد و آماده شود مانند تصوير زير.

 

مرحله ششم : تميز كردن جكوزی

در نهايت با استفاده از اسپری مخصوص همرنگ كردن چسب اپوكسی با وان جكوزی برای از بين بردن رنگ بجای مانده از چسب اپوكسی كاملا وان جكوزی را تميز ميكنيم. تا با انجام تمامی اين مراحل بدرستی و به صورت كامل تعمیر جکوزی ترک خورده انجام شود.

 

نصب-جکوزی-با-لادر-جکوزی

نصب و تعمیر جکوزی با کارشناسان لادر جکوزی

پیشنهاد لادر در خرید وان جکوزی به مشتریان عزیز:

بهتره از وان جکوزی‌های که قابلیت جابجایی دارند و براحتی میتوان آنها را از جایی که هستند، خارج کرد، استفاده کنید.  در واقع شما با این تصمیم خود می‌توانید قطعات وان جکوزی خود را  تعمیر یا تعویض کنید،و البته آن را بصورت دوره‌ای چک کنید.

بیشتر افراد برای این خدمات نمی‌دانند که به کجا مراجعه کنند یا به چه کسی اطمینان نمایند و در این مورد دچار سردرگرمی می‌شوند. ساخت و تعمیرات تخصصی جکوزی یکی از خدمات ما در مجموعه لادر  می‌باشد که توسط پرسنلی حرفه‌ای و متخصص که سالها تجربه فعالیت در زمینه سرویس انواع جکوزی خانگی، وان جکوزی و همچنین مهارت فنی و کافی در این زمینه دارند، ارائه می‌شود.

 

لوگوی لادر جکوزی

لادر جکوزی

سخن پایانی :

تعمیر جکوزی باید توسط متخصصین و کارشناسان تولید وان جکوزی انجام شود، پس دقت بفرمایید که حتما در هنگام خرید، وان جکوزی خود را با گارانتی و خدمات پس از فروش معتبر بگیرید. هدف نهایی کارشناسان لادر جکوزی جلب رضایت مشتریان و ایجاد حس اطمینان و اعتماد دو طرفه است.شرکت لادر جکوزی افتخار دارد تمامی محصولات خود را با ده سال گارانتی و خدمات پس از فروش با انواع قیمت جکوزی متناسب به نیاز  مشتریان به آنها تقدیم کند.

برای تماس با کارشناسان فروش لادر جکوزی و تعمیر جکوزی خود، شما می‌توانید از طریق شماره تلفن‌های زیر، یا وبسایت و پیج اینستاگرام لادر مشاوره تخصصی رایگان بگیرید.

شماره تماس کارخانه: 02165429700

شماره تماس کارشناسان فروش لادر: 09108108121

 

 

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *